Nasza misja! pomagamy osobom i organizacjom poprzez kojarzenie ze sobą potrzeb społęcznych z innowacyjnymi rozwiązaniami

Dołącz do Inkubatora Talentów »

Zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorcze osoby w Polsce

Fundacja powstała, aby działać na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i firm w mniejszych miejscowościach na Mazowszu. Mniejsze miasta są szczególnie narażone na wyludnianie się z powodu braku miejsc pracy i ludzi, którzy mogliby przeciwstawić się temu zjawisku. Większość młodych ludzi wyjeżdża do większych miast – jak Warszawa – do szkoły i już w nich pozostaje, widząc perspektywy rozwoju kariery zawodowej.
W obecnym świecie Internetu i szybkiego rozwoju technologii w różnych dziedzinach gospodarki możliwa jest praca zdalna pozwalająca pracować w miejscu zamieszkania z dala od dużych aglomeracji. Wyrównywanie szans w całej Polsce poprzez propagowanie przedsiębiorczości i edukowanie społeczności lokalnych pod kątem innowacyjnych rozwiązań jest zatem świetnym rozwiązaniem.

Młodzi ludzie, mający pasję oraz talenty, o których mogą nawet nie wiedzieć, ponieważ nie mieli szansy się sprawdzić w danej profesji, potrzebują takich miejsc jak Inkubatory Talentów. Dzięki biurom przyjaznym biznesowi tworzą się lokalne społeczności, które mają dostęp do najnowszych produktów, usług, wiedzy i kontaktów pozwalających lepiej poznać siebie i potrzeby rynkowe. Fundacja Pracy Narodów realizuje się poprzez 3 projekty: Inkubator Talentów, Lokalne Wspieranie Przedsiębiorczości i Wspieranie Talentów. Dołącz do nas i korzystaj z możliwości, jakie oferujemy twojej karierze zawodowej.

Nasza Misja

Nasze Cele

Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.