Start-uj! w Inkubatorze Talentów gdzie tworzymy ekosystem przyjazny biznesowi i NGO

Dołącz do Inkubatora Talentów »

Zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorcze osoby w Polsce

Dołącz do nas i wspólnie z nami realizuj innowacyjne projekty wspierające przedsiębiorczość, rozwój środowiska StartUp i młode talenty

Poniżej znajdziesz aktualne oferty pracy w Fundacji i StartUp-ach działających w Inkubatorze Talentów.

Koordynatorka biura
16.03.2016


Więcej »

Obecnie poszukujemy kandydatki/ta na koordynatorkę/ka biura Fundacji i Inkubatora w Płońsku. Praca na początek współpracy jako staż z Urzędu Pracy (ponad 6 miesięcy). Szukamy osoby ze znajomością obsługi komputera, programów Google Drive, miłą aparycją, zmotywowana i chętna do uczenia się nowych umiejętności zawoadowych. Mile widziana znajomość zagadnień social media, kampanii mailingowych, administracji stron www, udział w eventach (przewidziane szkolenie).

Wolontariusz
28.03.2016


Więcej »

Organizacja oraz udział w wydarzeniach, które mają na celu realizację celów Fundacji wymaga angażowania dodatkowych rąk do pracy osób, które chcą brać czynny udział w działaniu na rzecz zmiany naszego otoczenia na lepsze i czerpać przyjemność pomagania innym. Szukamy 2 osób w roli wolontariuszy, które mogły by nas wspierać podczas wydarzeń. Przewidziane wynagordzenie i duża porcja wiedzy oraz nabywania doświadczenia zawodowego.