Nasza misja! pomagamy osobom i organizacjom poprzez kojarzenie ze sobą potrzeb społęcznych z innowacyjnymi rozwiązaniami

Dołącz do Inkubatora Talentów »

Zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorcze osoby w Polsce

TPL_FPN_IMAGE TPL_FPN_CONTENT
Jooble Logo

Jooble

Jooble to wyszukiwarka on-line, która specjalizuje się w szukaniu ofert pracy. Wyszukuje spośród wszystkich portali pośrednictwa pracy w Polsce, automatycznie odrzuca duplikaty, dlatego oferta pracy powtarzana na różnych witrynach, zostanie wyświetlona jeden raz....

Rentalcars Logo

Rentalcars

Jeżeli wynajmujemy samochody na rózne okoliczności to korzystamy z portalu Rentalcars. Duża oferta obejmująca cały świat i łacząca w jednym miejscu wielkie i globalne firmy wynajmujące samochody na każdą okazję...

Fakturownia Logo

Fakturownia

Fakturownia zaprojektowana jest w taki sposób, aby rzadko używane opcje nie przysłaniały tych najważniejszych. Istotne pola są umieszczone we właściwych miejscach, aby nie trzeba było ich szukać, a raz wprowadzone dane są podpowiadane przez system podczas wystawiania kolejnych podobnych dokumentów...

ClickMeeting Logo

ClickMeeting

ClickMeeting to usługa do przeprowadzania profesjonalnych webinarów, spotkań on-line na najwyższym poziomie w technologi HD. Rozwiązanie jest oparte o przeglądarkę internetową i działa bez względu na system operacyjny oraz rodzaj urządzenia. Nie potrzebujesz wiedzy technicznej, nie musisz też niczego instalować ani konfigurować. Z łatwością zaplanujesz i przeprowadzisz webinar...

startup-academy Logo

StartUp Academy

Prowadzimy od pomysłu do pierwszego finansowania, skorzystaj z wiedzy ekspertów i rozwiń z nami swój biznes. W przystępny sposób podajemy najnowsze metodologie budowy startupów dostosowane do lokalnych warunków. Startupy Academy powstało jako efekt naszej 8-letniej współpracy ze środowiskiem młodych przedsiębiorców.

Billon wspolpraca Logo

Billon

Billon to aplikacja, w której trzymasz prawdziwe polskie złote. Złotówki, zamiast być zapisane na papierze, który nazywasz banknotami, są zapisane w plikach komputerowych i nazywane cyfrową gotówką (cyfrową gotówkę mogą tworzyć tylko Banki). Cyfrowa gotówka może być używana jak papierowa gotówka: wszędzie, zawsze, natychmiast, bez żadnych opłat i przez każdego. A płacenie jest jednym kliknięciem.

Google Non-profit Logo

Google Non-profit

Program Google Ad Grants dla Organizacji Non-profit umożliwił nam bezpłatny dostęp do narzędzi Google, w tym do Gmaila, Kalendarza, Google Drive i reklamy AdWords. Dzięki temu nasza praca stała się bardziej efektywna i profesjonalna. Łatwiej docieramy do nowych ofiarodawców i wolontariuszy, zwiększyć skuteczność swoich działań i informować o realizowanych inicjatywach.

Post Affiliate Pro Logo

Post Affiliate Pro

Post Affiliate Pro to program afiliacyjny, za pomocą którego możesz sprzedawać swoje usługi, produkty oraz promować biznes na innych stronach internetowych. Zasada działania jest bardzo prosta, ktoś reklamuje Twój biznes i zdobywa klientów, którzy zostawiają u Ciebie pieniądze. Za znalezienie klienta wynagradzasz pośrednika finansowo w ustalonej marży. Cały proces jest w 100% zautomatyzowany.

Sum Up Logo

Sum Up

Mobilny terminal płatniczy firmy Sum Up to świetne rozwiązanie dla mniejszych i większych firm, pozwalające bez abonamentu miesięcznego umożliwić swoim klientom płacenie kartą na targu, w lesie, w biurze lub lokalu. Terminal łączy się z aplikacją na Twoim telefonie i umożliwia dokonywanie płatności zbliżeniowych lub manualnych. Od przelewów jest pobierana stała, mała prowizja w wysokości 1,49%.

Pomoc się Liczy Logo

PomocSięLiczy

Pomoc się Liczy - to portal crowdfunding, który ma za zadanie pomaganie potrzebującym oraz spełnianie marzeń każdej osobie, która założy konto na portalu. Nie ma potrzeby lub projektu, na który nie można zbierać pieniędzy. Zakładając zbiórkę, jak i wspierając ją, niesiesz pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym - podopiecznym Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom.

InterviewMe Logo

www.interviewme.pl

InterviewMe - działalność firmy opiera się na dwóch filarach. Pierwszym są usługi doradcze - konsultanci kariery tworzą skuteczne dokumenty aplikacyjne dla kandydatów. Drugim filarem jest kreator CV i listów motywacyjnych. To intuicyjne narzędzie, do którego wystarczy wpisać lub skopiować swoje dane ze starego CV i wybrać jeden z 20 szablonów. W sumie daje to ponad 400 wersji CV i listu motywacyjnego do wyboru.

Lgdpm Stowarzyszenie Logo

Lokalna Grupa Działania - Przyjazne Mazowsze

Lokalna Grupa Działania Przyjazne Mazowsze to Stowarzyszenie, które od dłuższego czasu wykazuje się realizacją wielu projektów społecznych na rzecz rozwoju gmin i całego powiatu płońskiego. Możliwości i doświadczenie stowarzyszenia, jakie zdobyło na przekroju lat funkcjonowania jest przez nas bardzo doceniane i warte uwagi.