Anowa zaprasza na hamak

Read Time:57 Second

Ukazał się nowy singel krakowskiej wokalistki Anowej zatytułowany „Hamak”. To kolejna piosenka, która znajdzie się na planowanym na jesień debiutanckim albumie artystki.

Trzeci singiel zapowiadający płytę Anowa to typowo wakacyjne, lekkie, akustyczne brzmienia. „Hamak” jest utworem z nurtu alternatywnego popu z odrobiną bujającego reggae. Tekst refrenu wkręca się w pamięć i zostaje z nami na dłużej. Podobnie jak prosta harmonia, która jest często receptą na wakacyjny przebój. Wszystko buja dzięki świetnym instrumentalistom, którzy pojawili się w tym utworze. Są to: Andrzej Gondek – gitara akustyczna, Artur Michalski – klawisze, Andrzej Zielak – gitara basowa oraz Jakub Jantos – instrumenty perkusyjne.

Słowa „bujam się na hamaku” niosą wiele znaczeń, bo i sam utwór może być czytany jako piosenka o leniuchowaniu, jak i historia o wakacyjnym „zabujaniu się”. Sama wokalistka pokazuje dystans do siebie i poczucie humoru, które wprowadza nas w słoneczne i pozytywne wibracje. Zupełnie inna odsłona Anowej.

Cały album nagrywany jest w MAQ Studio przez muzyków sesyjnych. Powstają różnorodne opowieści o kobietach, uczuciach i emocjach. Znajdą się na niej zarówno ballady, jak i utwory z bardziej rytmicznym flow. ANOWA jest autorką muzyki i wszystkich tekstów.

Foto: Joanna Targosz

Informacja prasowa